Výrobný technik

Banská Bystrica, Slovensko

Naucis sa

i napis sem vskratke co sa nauci

Co hladame

asi napis sem vskratke co hladame

Co ponukame

asi v skratke co ponukame ako benefity

Náplň (druh) práce
Náš tím šikovných technikov rozširujeme o nového kolegu do výroby LED osvetlenia. Nový kolega musí mať elektrotechnické vzdelanie (a platné oprávnenie na el. činnosť) a byť manuálne zručný. Pracovný čas je flexibilný, rôzne možnosti výkonu práce, plat v závislosti od skúseností a zručností, dohodneme na interview. Budeš mať:
- elektrotechnické zručnosti - letovanie, práca s 12, 24VDC
- technickú zručnosť a znalosť technických postupov pri výrobe a opracovávaní rôznych materiálov
- zmysel pre zodpovednosť za vlastnú prácu
- technické kreslenie - aspoň základy

Výhodou avšak nie podmienkou, ktorá ti môže otvoriť možnosti aj na inú pracovnú pozíciu:
- princíp a znalosť návrhu jednoduchých elektronických obvodov, letovanie, návrh schém a elektronických systémov
- technické vzdelanie Autocad a i.
- znalosť digitálnych riadiacich systémov DMX, prípadne DALI
- skúsenosti s CNC alebo veľkoplošným plotrom
- skúsenosti s LED technikou
- záľuba v plánovaní a dodržiavaní úloh, time-manažment, atď.

Pracujeme s náročnými produktami a klientmi, a preto požadujeme 100% vykonanú prácu za všetkých situácií, maximálnu efektivitu a profesionálne vykonanú prácu od počiatku až po ukončenie - toto musí byť vlastnosť, ktorú máte, neučíme ju. Fajčenie nám je cudzie.

Informácie o výberovom konaní
Informácie pre záujemcu: Nezabudni nám napísať, prečo si máme vybrať práve teba a spolu so svojím aktuálnym CV napíš na email. Viac informácií nájdeš na našich stránkach https://www.ledeco.sk/o-nas/kariera

Pracovné miesto vhodné aj pre
absolventa
mladistvého

Ponúkané výhody
Plat je závislý od tvojich zručností a skúseností, ktoré so sebou prinášaš, pohybuje sa v rozmedzí 4 - 7EUR/h. Okrem toho máš možnosť začleniť sa do tímu rodinnej firmy s priateľskou atmosférou a celosvetovými aktivitami, možnosť zúčastniť sa na zaujímavých a inovatívnych realizáciách, výstavách a exhibíciach osvetlenia pomocou LED a optických vlákien doma ako aj v zahraničí. Budeš mať priestor pre sebarealizáciu i v ďalších oblastiach spoločnosti (aj v budovaní stredného manažmentu), participácia na vnútrofiremných teambuildingových aktivitách.
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax
Certifikáty
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1 a § 23)
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
technická gramotnosť
manuálna zručnosť
Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:
Internet - pokročilá
Osobnostné predpoklady
praktické myslenie